TS ROW II Rybnik pnie się w górę ligowej tabeli
0

W sobotę w Kamieniu mecz 6. kolejki III ligi rozegrały rezerwy TS ROW Rybnik.

2018-10-09 11:10 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Gol w ostatniej minucie! Piłkarki TS ROW Rybnik przegrały z Rekordem Bielsko-Biała
0

W zaległym meczu 6. kolejki grupy południowej I ligi, w którym TS ROW Rybnik zmierzył się na stadionie przy ul. Gliwickiej z Rekordem Bielsko-Biała, padła tylko jedna bramka. Niestety dla rybniczanek zdobyły ją przyjezdne.

2018-09-30 23:25 Autor: jd
TS ROW Rybnik: z Rekordem Bielsko-Biała na stadionie przy ul. Gliwickiej
3

Bardzo ciekawy mecz szykuje się w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Gliwickiej. Piłkarki TS ROW Rybnik podejmą Rekord Bielsko-Biała.

2018-09-27 10:33 Autor: jd
TS ROW Rybnik przegrał z Rolnikiem B. Głogówek po golu w doliczonym czasie gry
0

W 5. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały przed własną publicznością z Rolnikiem B. Głogówek 2:3.

2018-09-17 15:00 Autor: jd
TS ROW Rybnik: sobota z Rolnikiem i MTS-em
0

Rybnickie piłkarki rywalizują na dwóch szczeblach rozgrywek. Obie ekipy rozegrają w najbliższą sobotę mecze w Kamieniu.

2018-09-13 20:10 Autor: jd
Futsal: kadrowiczki z TS ROW Rybnik zagrają w Hiszpanii o awans do ME
0

Trzy piłkarki, które w marcu tego roku zostały mistrzyniami Polski w barwach TS ROW Rybnik – Magdalena Wojcik, Andżelika Dąbek oraz Aleksandra Lizoń biorą udział w fazie finałowej eliminacji mistrzostw Europy w futsalu.

2018-09-11 19:03 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik: Klaudia Adamek bohaterką meczu z Respektem Myślenice
0

W 3. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik pokonały Respekt Myślenice 3:2. Dwa gole w końcówce spotkania zdobyła Klaudia Adamek.

2018-09-10 18:18 Autor: jd
TS ROW Rybnik: rezerwy rozpoczęły sezon od zwycięstwa w Ornontowicach
0

Rezerwy TS ROW Rybnik wygrały w pierwszym meczu tego sezonu w III lidze z Gwarkiem Ornontowice. Hat-tricka zaliczyła Marta Miś.

2018-09-04 10:00 Autor: jd
TS ROW Rybnik z pierwszymi punktami. „Stać nas na zwycięstwo z każdym zespołem w tej lidze”
0

W 2. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z faworyzowaną Tarnovią Tarnów 2:1.

2018-08-26 23:44 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: porażka z Wandą Kraków na inaugurację sezonu I ligi
3

Na inaugurację rozrywek grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały z Wandą Kraków.

2018-08-19 16:00 Autor: Adam Doliba