Ale rzeź z tymi zdjęciami, nie dość, że niektóre prześwietlone, to większość nie ostre i strasznie zaszumione :/
2010-02-24 14:49:53 ~destiny
Widzę, że rybnik.com.pl ma swojego 'wiernego' fana galeriowego :]
@Amnezjanin'ie drogi, może czas wykalibrować monitor? Bo póki co to widzimy wszyscy, że tylko marudzić potrafisz :) Oglądałam tak z ciekawości tą galerię na kilku monitorach i jakoś szumów nie widziałam (a wzrok mam bardzo dobry:) ). Piszesz też, że większość fotografii jest nie ostra. Może popatrz na pierwszy plan a nie na drugi?:) Więc albo faktycznie masz coś z monitorem/wzrokiem, albo po prostu uwielbiasz krytykować i tylko na tym Ci zależy.
"Rzeź". Heh :)
2010-02-24 15:27:34 ~amnezjanin
Droga @Destiny, ja natomiast zauważam szumy, wiec raczej Tobie radze zadbać o wzrok, pozwoliłem sobie też przejrzeć sporą część galerii Rybnik.com.pl i zauważyłem, że jesteś prawdziwą fanką zdjęć autorstwa Pana Gajdy bo rozpływasz się w samych superlatywach nad jego pracą, stąd wnioskuję, że Twoja opinia nie jest subiektywna a jest tylko formą ataku. Co do tej galeri przyznam, że nie którę kadry ciekawe ale nie tylko o to chodzi. Pozdrawiam wszystkich :)
2010-02-24 16:55:34 ~Lateks
amnezjanin szumy???? no są ale niewielkie tak więc bym tak nie przesadzał... zwłaszcza że to nie były sesje fotograficzne a występy artystów. Może zamiast marudzić sam pokażesz swoje zdjęcia... Pozdrawiam nawet nie-fotoamator.
2010-02-25 11:25:12 ~destiny
@amnezjaninie - człowiekowi o zdrowym podejściu nawet na myśl nie przyjdzie, że 2 wpisy (łącznie z tym) na 79 galerii (!) mogą zrobić z kogoś "prawdziwego fana" :)
Oj, uwielbiasz przesadzać.
A może by tak spojrzeć na świat trochę pozytywniej i życzliwiej, co? Tego Ci życzę.
Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.