Boks: Artur Skorupa z brązem mistrzostw Polski

Miniony weekend był pracowity dla pięściarzy RMKS-u Rybnik.

2016-10-19 7951 Autor: Adam Doliba
RALK: Pociski nadal bez wygranej
0

Czwartą kolejkę spotkań rozegrali zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

2016-10-19 6229 Autor: Adam Doliba
Rybniccy szermierze walczyli w Radlinie
0

W XVII Międzynarodowym Turnieju Szermierczym z okazji Dnia Edukacji Narodowej bardzo dobrze spisali się młodzi szermierze RMKS-u Rybnik.

2016-10-19 6637 Autor: Adam Doliba
Judo: Paweł Kejza ze złotem w Oleśnicy
0

W Otwartym Międzynarodowym Turnieju Juniorek i Juniorów w Oleśnicy zaprezentowała się trójka dżudoków Kejza Team.

2016-10-19 7906 Autor: Adam Doliba
Dublet MKKS-u w starciu z Gliwicami
0

Gliwice pokonane! Rybniccy koszykarze wygrali po raz trzeci z rzędu i zajmują pierwsze miejsce w tabeli II ligi. Na parkiety wybiegła także 3-ligowa drużyna MKKS-u.

2016-10-18 7090 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
RKJJS: najmłodsi walczyli w Katowicach
0

W Katowicach została zorganizowana pierwsza Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu. W zawodach wzięło udział 290 zawodników z 17 klubów.

2016-10-17 8603 Autor: Adam Doliba
Rybnickie koszykarki wygrały 1 punktem!
1

To nie mogła być lepsza inauguracja żeńskiej koszykówki w Rybniku. Młode, ambitne i jak się okazało w końcówce meczu, dojrzałe i waleczne zawodniczki RMKS-u pokonały na własnym parkiecie zespół JAS-FBG Sosnowiec 69:68.

2016-10-17 9042 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW: kolejne rywalki oddały mecz walkowerem
3

Rybnickie piłkarki po raz kolejny zgarnęły trzy punkty bez wychodzenia na boisko.

2016-10-17 13214 Autor: Adam Doliba
Judo: Zuzanna Łogożna na podium w Oleśnicy
1

W otwartym międzynarodowym turnieju juniorek i juniorów młodszych dobrze spisała się startująca po raz pierwszy w kategorii 57 kg dżudoczka Polonii Rybnik, Zuzanna Łogożna.

2016-10-16 7587 Autor: Adam Doliba
Grigorij Łaguta najlepszym żużlowcem w Rosji
1

Zawodnik ROW-u Rybnik, Grigorij Łaguta, świetny sezon zwieńczył zwycięstwem w indywidualnych mistrzostwach Rosji.

2016-10-16 8521 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl