Żużel: S. Ułamek wywalczył puchar prezydenta Rybnika

2013-10-20, Autor:
Sezon żużlowy 2013 w naszym mieście można uznać za zamknięty. Jego ostatnim akcentem był turniej o puchar prezydenta Rybnika.

Zwycięzcą Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika został Sebastian Ułamek. Kolejne miejsca zajęli Dakota North, Andreas JonssonPiotr Świderski.

Wśród zawodników ŻKS-u ROW Rybnik najlepiej spisał się Vaclav Milik, który z 8 punktami zajął 7. miejsce. Dobrze zaprezentował się również Kacper Woryna. Młody rybniczanin z 7 punktami uplasował się na 9. pozycji. Tuż za nim zawody zakończył Roman Chromik.

Niedzielny turniej był ostatnią imprezą żużlową w tym sezonie na stadionie przy ul. Gliwickiej.