zamknij

Sport i rekreacja

Żużel, ROW Rybnik: znamy terminarz eWinner 1. Ligi w sezonie 2022

2021-12-22, Autor: ad

Żużlowcy ROW-u Rybnik poznali terminarz eWinner 1. Ligi w sezonie 2022.

Reklama

Władze Polskiego Związku Motorowego zatwierdziły dziś terminarz eWinner 1. Ligi Żużlowej na sezon 2022. 

W pierwszej kolejce, która odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia, ROW Rybnik zmierzy się na wyjeździe z Orłem Łódź.

1 runda, 9-11 kwietnia:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno
Orzeł Łódź - ROW Rybnik

2 runda, 16-17 kwietnia:
ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (25 kwietnia)

Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda, 23-25 kwietnia:
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

4 runda, 1-2 maja:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno - Trans MF Landshut Devils

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda, 7-9 maja:
ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno
Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda, 21-23 maja:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils - Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno

7 runda, 28-30 maja:
ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils (6 czerwca)

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda, 4-6 czerwca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

9 runda, 11-13 czerwca:
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź - Trans MF Landshut Devils

10 runda, 18-20 czerwca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno
Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik

11 runda, 25-27 czerwca:
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils - Aforti Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno

12 runda, 2-4 lipca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda, 16-18 lipca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils - ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno

14 runda, 23-25 lipca:
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils
Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Część finałowa - Ćwierćfinały

15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Część finałowa - Półfinały

17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Część finałowa - Finał - Mecz o 1 miejsce

19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 9

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.