zamknij

Sport i rekreacja

Żużel, ROW Rybnik: prezes Mrozek rozmawiał z trenerem Cieślakiem

2021-11-04, Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik

Prezes KS ROW Rybnik, Krzysztof Mrozek spotkał się dziś z trenerem Markiem Cieślakiem.

Reklama

– Przy ciastkach i kawie porozmawialiśmy o kontrakcie na kolejny sezon – mówi Krzysztof Mrozek.

Na razie nie ma decyzji odnośnie tego, czy Marek Cieślak dalej będzie pracował w klubie.

– Daliśmy sobie czas do 15 listopada na przemyślenia. Wtedy spotkamy się ponownie i ogłosimy decyzję – komentuje prezes ROW-u Rybnik.

Oceń publikację: + 1 + 14 - 1 - 10

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~rybol9999 2021-11-04
  21:06:46

  19 4

  TAK TYLKO...
  MOTOR LUBLIN ZAPREZENTOWAŁ DZISIAJ MAXA DRABIKA APATOR TORUŃ EMILA SAJFUTDINOWA A W RYBNIKU PRZY KAWIE I CIASTKACH ( Z KREMEM CZY BEZ,?) CIEŚLAK POWIEDZIAŁ MROZKOWI, ŻE 15 LISTOPADA SIĘ WYPOWIE, CZY BĘDZIE TRENEREM W RYBNIKU.
  O CO JEDZIEMY W SEZONIE 2022? JAKI CEL SPORTOWY? KTO BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REALIZACJĘ TEGO CELU?

  P.S. Z TEGO, CO WSZYSCY PAMIĘTAMY, W OBECNYM ROKU JECHALIŚMY O AWANS. BYLIŚMY TZW. GŁÓWNYM FAWORYTEM. PADLIŚMY JUŻ W PÓŁFINAŁACH.
  KTO ODPOWIADA ZA BRAK REALIZACJI ZAŁOŻONEGO CELU?

 • ~EugGra 2021-11-05
  18:12:09

  13 3

  Po sezonie 2021 czas na zmiany strukturalne. Poprostu nie widać w poczynaniach klubu aby chodziło o stworzenie zespołu który nawiąże do czasów świetności lub choćby był zainteresowany stworzeniem ośrodka ma miarę średniaka ekstraligi. A czas ucieka, bo inne ośrodki żużlowe rozwijają się w zawrotnym tempie wiedząc, że żużel to w przyszłości i dziś bardzo dobry biznes. Przegraliśmy rywalizację z II- ligowym zespołem zespołem o dobrego zawodnika. W przeszłości pozwoliliśmy innym przechytrzyć w batalii o dobrych zawodników którzy opuścili Rybnik. Nasi juniorzy są poniżej przeciętnej. Zbojkotukmy w nowym sezonie tę politykę klubu i przestanmy odwiedza stadion i możę wtedy odejdzie obecny "układ" i za sport w mieście wezmą się profesjonaliści, bo na amotorszczyzne w polskim i rybnickim żużlu niema już miejsca ani czasu! Pozdrawiam wszystkich kibiców żużla w Rybniku i Polsce!

 • ~Kśek 2021-11-05
  18:58:37

  14 3

  #NIECHODZENAZUZELW2022ROKU.

 • ~Goa78 2021-11-06
  14:28:22

  6 0

  NIESTETY,ale żużel w Rybniku umarł.Siedzieć za czyjeś pieniądze i pierdzieć w stołek każdy potrafi.Do tego obwiniać wszystkich w koło tylko nie siebie.Tutaj jest potrzebny wpierw porządny i zewnętrzny audyt(nie wiem jak przechodzi ten z GKSŻ),a potem ktoś kto poprowadzi ten klub na szczyt.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.