Członkowie ZPP przedstawią cele Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, dotychczasowe sukcesy oraz projekty planowane na najbliższe miesiące.
Gościem specjalnym będzie Tomasz Pruszczyński, Wiceprezes Zarządu ZPP.
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 listopada, o godzinie 17:00, w Hotelu Rynkowym w Rybniku. Więcej informacji pod adresem e-mail: [email protected].
Tagi: Tomasz Pruszczyński, ZPP, przedsiębiorcy Rybnik, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców powiat rybnicki, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
59319Zamknięcie Makro w Rybniku "zamknie" małe, miejscowe firmy? "To cios w lokalnych przedsiębiorców"
18227Autostrada A4 Kraków-Katowice bez opłat. Od kiedy?
7001Skała płonna jako surowiec przyszłości. Tauron i PGG chcą przetwarzać odpady górnicze
6544Nowe podatki, wyższe opłaty i regulacje. Przegląd zmian od 1 lipca
6053Makro znika z Rybnika, po blisko 30 latach!
+485 / -129Zamknięcie Makro w Rybniku "zamknie" małe, miejscowe firmy? "To cios w lokalnych przedsiębiorców"
+155 / -37Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
+118 / -55Na wylocie Rybnika powstanie drugi KFC. Tuż obok mają być biura, a może nawet hotel (zdjęcia, wideo)
+43 / -25Skała płonna jako surowiec przyszłości. Tauron i PGG chcą przetwarzać odpady górnicze
+18 / -6Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
12Zamknięcie Makro w Rybniku "zamknie" małe, miejscowe firmy? "To cios w lokalnych przedsiębiorców"
5Matura jako próg… do emigracji? Ekonomista: przyszłość to inwestycja w ludzi, którzy tę przyszłość mogą wymyślić
1Digitree Group celuje w 150 mln zł przychodu. Spółka ogłosiła nową strategię rozwoju
1Dodatkowe pieniądze z ZUS dla emerytów i rencistów, którzy ukończyli 75 lat
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~pz2 2013-11-08
00:12:30
Ciekawy jestem czy ZPP będzie działać w Rybniku promując m.in. tak mierne akcje jak... „642 firma z Rybnika”? No ale cóż, jaki związek takie pomysły. Właściciele małych firm z Rybnika na pewno są zadowoleni i lawinowo będą wspierać ZPP i zapisywać się do ich struktur bo bardzo "odczuli" szturm klientów na ich sklepy i podwojenie zysków ze sprzedaży :)