zamknij

Wiadomości

Zastępca komendanta z Rybnika szefem policji w Wodzisławiu

2021-02-28, Autor: bf

Kolejna zmiana na stanowisku kierowniczym w Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku. Podinspektor Wiesław Dryja przestał być zastępcą komendanta, został za to szefem policji w Wodzisławiu Śląskim.

Reklama

Serdeczne gratulacje i wyrazy wielkiego uznania za wieloletnią pracę na rzecz rybnickiej komendy dla Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku – podinsp. Wiesława Dryi złożył Komendant Miejski Policji w Rybniku – insp. Rafał Głuch. Do życzeń dołączyli się również funkcjonariusze oraz pracownicy komendy.

Do pożegnania doszło w miniony piątek. Od wczoraj (27 lutego) podinsp. Wiesław Dryja pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim. Nie znamy jeszcze nazwiska następcy wiceszefa policji w Rybniku.

Przypomnijmy, że to nie jedyna zmiana na stanowisku kierowniczym w KMP Rybnik. Na początku lutego . insp. Grzegorz Bonalski, dotychczasowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku, objął dowodzenie w pszczyńskiej policji.

Z kolei pełnienie obowiązków na tym stanowisku powierzono 5 lutego nadkom. Krzysztofowi Piontkowi, który w rybnickim garnizonie był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 28

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~hub381 2021-02-28
  13:19:20

  11 31

  A kogo to obchodzi ? Widocznie zaslużył ?

 • ~piotruos 2021-02-28
  19:19:34

  23 9

  Droga Redakcjo w tym miesiącu zostały wypłacone 13-stki Urzędnikom w Rybniku i nie tylko. Więc pytam dlaczego zabrakło artykułu na ten temat, przecież to działo się w regionie. Czyżby to był temat TABU

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy udzieliłbyś absolutorium prezydentowi Piotrowi Kuczerze?
Oddanych głosów: 258