ZAKSA pokonana! TS Volley Rybnik umocnił się na pozycji lidera II ligi

2018-01-27, Autor:

Co to był za mecz w wykonaniu siatkarzy z Rybnika! TS Volley pokonał wicelidera i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli II ligi.

Dziś w hali Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Grunwaldzkiej spotkał się lider z wiceliderem II ligi. Do Rybnika zawitała ZAKSA Strzelce Opolskie, która dzielnie walczyła w każdym secie, ale nie sprostała bardzo dobrze dysponowanym gospodarzom i przegrała 0:3. Pierwsze dwa sety TS Volley wygrał do 22. W trzecim walka była tak zacięta, że mecz skończył się dopiero przy stanie 37:35!

Dzięki temu zwycięstwu rybniczanie umocnili się na pozycji lidera II ligi. ZAKSA traci już do nich 4 punkty, podobnie jak MCKiS Jaworzno.

W następnej kolejce rywalem Volleya będzie AT Żory Jastrzębski Węgiel.