zamknij

Wiadomości

Z zastępcy prezydenta na wicestarostę

2010-12-21, Autor: Izabela Grela
Nowym wicestarostą powiatu rybnickiego została Aleksandra Chudzik.
Wyboru dokonała na ostatniej sesji Rada Powiatu Rybnickiego.

 

Aleksandra Chudzik ma 41 lat. Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie socjologii. W latach 2007-2010 pełniła funkcję zastępcy prezydenta miasta Wodzisławia Śląskiego.

- Cieszę się, że będę pracowała dla środowiska, z którego pochodzę – skomentowała Aleksandra Chudzik.

Starosta Rybnicki Damian Mrowiec powiedział nam, że w kompetencjach nowo powołanego wicestarosty będzie działka oświaty, pomocy społecznej i funduszy europejskich.

 

- Resztę obowiązków uzgodnimy podczas najbliższej rozmowy – mówi starosta.

 

W poprzedniej kadencji wicestarostą był Krzysztof Kluczniok.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (8):
 • ~szafi72 2010-12-21 14:00:07

  Gratulacje :) pozdrawiam

  0 0
 • ~werkk 2010-12-21 14:19:29

  Gratulacje

  0 0
 • ~ 2010-12-21 14:43:40

  oby było lepiej niż rządzenie w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Wodzisławiu, no i w Starostwie... bo Wodzisław to prowincja pod każdym względem!

  0 0
 • ~magborn 2010-12-21 19:10:53

  Do Wojtek.ryb:" bo Wodzisław to prowincja pod każdym względem!" Masz tu Wojtuś definicję, co to jest prowincjonalizm: ogół negatywnych cech przypisywanych mieszkańcom obszarów opóźnionych w rozwoju cywilizacyjnym i kulturalnym; parafiańszczyzna, zaściankowość. Buractwo wychodzi z Ciebie, czy kompleksy jakieś nasz wobec wodzisławian? I żeby nie było, jestem z Rybnika.

  0 0
 • ~mily pan 2010-12-21 23:05:23

  Dziura z Wodzislawia przyjedzie do miasta, to szok, SWD, czyli Samochod Wiezie Debila.

  0 0
 • ~ 2010-12-22 08:04:51

  do magborn => przeczytaj jeszcze raz co napisałeś,a potem odpowiadaj na poszczególne zdania. "ogół negatywnych cech przypisywanych mieszkańcom obszarów opóźnionych w rozwoju cywilizacyjnym i kulturalnym (...)". Twierdzisz, że w Wodzisław Śląski właśnie taki nie jest? To napisz mi co się zmieniło w Wodzisławiu od 10-15 lat? Wodzisław Śląski jest pomijany przez inwestorów, przez transport publiczny, itd. Jaka kultura w Wodzisławiu? Twierdzisz, że robienie Dni Wodzisławia Śląskiego rozwiąże sprawę? Ile jest tam konkretnych występów artystycznych, ba! jak działa scena niezależna? Pokaż mi basen, halę sportową, gdzie młodzież może miło spędzić ferie bądź wakacje? Dlaczego mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego odwiedzają ościenne miasta szukając atrakcji cywilizacyjnych i kulturalnych? Następnym razem, zanim zacytujesz bądź użyjesz zwrotu "buractwo" zastanów się kilka razy, a jeszcze lepiej - nie korzystaj z Wikipedii, tylko weź się do nauki, bo cechuje Cię co najmniej inercja umysłowa.

  0 0
 • ~wojtek_jj8 2010-12-22 20:40:34

  Jaka kariera naukowa ("dr nauk humanistycznych" na WSH oddział Łódź w Wodzisławiu Śl.- Wlichwy) - takie rządzenie. Resztę proszę sobie dopowiedzieć. Jakie doświadczenie w pracach samorządowych ma ta Pani? Proszę o potwierdzenie pozytywnych komentarzy zamieszczonych na tym forum przez ~szafi72, ~werkk.

  1 0
 • ~magborn 2010-12-22 22:04:23

  Do Wojtek.ryb: wiesz, nie chce mi się rozmawiać, tak w zasadzie o niczym. Pytając jak Wodzisław rozwinął się przez ostatnie lata - nie oczekuj ode mnie odpowiedzi. Po pierwsze nie śledzę losów tego miasta, po drugie cała niemalże Polska (poza wielkimi ośrodkami) wygląda i rozwija się podobnie. Mnie po prostu wkurza jak ktoś poprzez obrażanie innych ludzi poprawia sobie samopoczucie i podnosi samoocenę. To mi właśnie pachnie buractwem. Wiesz, że dla kogoś z Krakowa czy Warszawy nasz Rybnik wygląda jak twój opis Wodzisławia? I gdzie masz problem Wojtuś, co cię tak boli w tym Wodzisławiu, że tak po nim jeździsz? Ciesz się, że nasz ukochany Rybnik tak fajnie się rozwija, jest basen... i w ogóle, metropolia! P.S. Korzystania z internetu i Wikipedii nie uważam za coś nagannego, wręcz przeciwnie. Zarzucasz mi nieuctwo, lenistwo, z góry ustaliłeś, że mam się jeszcze uczyć :)) zabawny jesteś, BARDZO :)) Tylko wystawiasz sobie Wojtuś dalszą laurkę z traktowania innych. Pzdr. i kończę z tobą jałowe dyskusje.

  1 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem Kanał Śląski powstanie?
Oddanych głosów: 1401