zamknij

Wiadomości

Wesołych Świąt!

2018-12-24, Autor: Redakcja

.

Reklama

.

Oceń publikację: + 1 + 28 - 1 - 9

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~ 2018-12-24 22:54:30

  Świątecznego nastroju, miłosnego podboju. Sexu w łóżeczku, pieniędzy w woreczku. Finlandii na stole, porsche w stodole.
  A na poważnie :
  Życzę dużo zdrowia. Resztę sobie kupisz. Wesołych Świąt!

  24 8
 • ~sympatykrybnika 2018-12-25 20:36:14

  W dniu 04-12-2018 z okazji artykułów: „Kolejny wstrząs w regionie. Poczuliście?” i „Quiz na Barbórkę. Jak dobrze znasz górniczy żargon?” w komentarzach napisałem „W święta Bożego Narodzenia sprawdzimy czy klimat się zmienia. Stare przysłowie, które zrodziło się, gdy klimat naszej strefy był stabilny i jej właściwy, brzmi: „Święta Barbara po wodzie (lodzie), Boże Narodzenie po lodzie (wodzie)”. Dzisiaj Barbórka mija „po wodzie". Jeżeli Boże Narodzenie też będzie „po wodzie”. (do godziny 12:00 było śniegowo, zimowo, a teraz o 20:30 jest PO WODZIE, jutro w II Dzień Bożego Narodzenia będzie woda) świadczyć to będzie, może nie każdemu, że klimat się zmienia i nie na lepsze tylko na gorsze, o ironio – Święta Barbaro, przez węgiel”.
  Pozdrawiam wszystkich górników”.

  Boże Narodzenie jednak mamy „po wodzie”, czyli klimat się zmienia i to przez paliwa kopalne w tym węgiel, obok ropy naftowej i gazu, dzięki którym wytwarzamy gazy cieplarniane w/do atmosferze(ry). Nadzieja w odnawialnych źródłach energii (OZE).

  Życzę Nam wszystkim aby
  PRÓSZYŁ ŚNIEG czysty jak Nasze serce,
  Gdziekolwiek spojrzę tam ŚNIEŻNE kobierce,
  Cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda -
  Niech piękne będą dla Nas Te Święta.

  0 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

"Piątka dla zwierząt" - popierasz ten projekt ustawy?
Oddanych głosów: 2887