II Niedobecki Jarmark Świąteczny to idealne miejsce dla tych, którzy swoim bliskim pragną podarować coś wyjątkowego.
II Niedobecki Jarmark Świąteczny w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach odbędzie się w dniach 16-17 grudnia – w sobotę w godzinach 10:00-18:00, a w niedzielę w godzinach 13:00-19:00. Wstęp wolny.
Podczas imprezy będzie można wybierać świąteczne podarunki spośród wielu unikatów, które tworzą okoliczni rękodzielnicy, tj. biżuteria artystyczna, ceramika, kartki świąteczne, torby, poduszki, maskotki, ubrania, art. do wystroju wnętrz itp. oraz różnego rodzaju dekoracje świąteczne.
Nie zabraknie również świątecznych pyszności - ciast, ciasteczek, miodów, oscypków, wigilijnych potraw oraz rozgrzewających napojów.
W magiczny klimat wprowadzi gości świąteczny program artystyczny. Na scenie zaprezentują się zespoły taneczne, wokaliści i soliści - uczestnicy kół zainteresowań Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach oraz Kapela Góralska Brynioki, Rekiny z Nacyny, Joanna Spandel i Marcin Ochojski, Kwintet Blaszany Con Sordino, a także Duet Karolina Bugla i Adam Janulek.
W sobotę o godz. 15:00 mieszkańcy Niedobczyc wspólnie ubiorą choinkę. Dla najmłodszych przewidziane są zabawy, animacje oraz ciekawe warsztaty.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Dzień Dziecka: będą bili rekord w puszczaniu baniek. Jakie atrakcje w Rybniku i powiecie?
+19 / -2„Jak wyobrażasz sobie śląskiego utopca?”- konkurs plastyczny w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rybniku
+14 / -0Wieczór kultury Andaluzji na Ignacym
+5 / -0SP nr 7: „Korzenie i skrzydła” w Norwegii
+3 / -0Rybnik, I LO: „Powstańcy” śpiewają po niemiecku i czekają na Wasze lajki
+77 / -74Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert