Utex ROW: grały dzień po dniu

2010-11-01, Autor:
W zaległym meczu Ford Germaz Ekstraklasy koszykarki Mirosława Orczyka przegrały w Gorzowie.

W niedzielę 31 października na parkiecie w Gorzowie został rozegrany zaległy mecz 2. kolejki FGE, w którym miejscowy KSSSE AZS PWSZ podejmował Utex ROW. Faworytem spotkania były gospodynie. Dodatkowo rybniczanki rozgrywały mecz dzień po dniu (w sobotę 30 października przegrały w Łodzi z Widzewem), dlatego w ich szeregach mogło pojawić się dodatkowe zmęczenie.

W Gorzowie nie było niespodzianki. Od początku przewagę osiągnęły podopieczne Dariusza Maciejewskiego, które pierwszą kwartę wygrały 30:16. Później na kilka minut do głosu doszły rybniczanki, jednak ich chwilowy zryw nie mógł przynieść zwycięstwa. Druga połowa zdecydowanie należała do gorzowianek, które wygrały 80:51.

Najlepszą zawodniczką w Gorzowie była Laurie Koehn, która zdobyła 19 punktów.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów - Utex ROW Rybnik 80:51 (30:16, 9:15, 16:9, 25:11)

KSSSE AZS PWSZ: Jelena Leuczanka 14 (10 zb), Johanna Leedham 14, Agnieszka Skobel 13, Kalana Greene 10, Izabela Piekarska 8, Justyna Żurowska 8, Agnieszka Kaczmarczyk 8, Samantha Jane Richards 3, Katarzyna Dźwigalska 2, Agata Chaliburda 0, Claudia Trębicka 0

Utex ROW: Laurie Koehn 19, Rebecca Harris 15, Alendra Brown 4, Barbara Głocka 4, Paulina Rozwadowska 4, Katarzyna Suknarowska 3, Anna McLean 2, Aleksandra Semmler 0, Angelika Miszkiel 0