Utex ROW: dobra połowa w Lesznie, teraz INEA

2011-03-10, Autor:
W 25. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy Utex ROW Rybnik przegrał w Lesznie 57:68. Przed nami ostatnie mecze rundy zasadniczej.

Na parkiecie w Lesznie Utex ROW Rybnik był lepszy od rywala tylko w pierwszej połowie, którą wygrał 38:32. Po zmianie stron do głosu doszły gospodynie. Ostatnie dwie kwarty wygrały aż 36:19. Tym samym leszczynianki pokonały Utex ROW 68:57.

W Lesznie najlepszą zawodniczką meczu była Rebecca Harris, która dla drużyny z Rybnika zdobyła 19 punktów i zaliczyła 13 zbiórek.

Przed nami ostatnia kolejka fazy zasadniczej FGE. Do Rybnika przyjedzie INEA AZS Poznań. Mecz zostanie rozegrany w hali w Boguszowicach w sobotę 12 marca o godzinie 18:15.

Super Pol Tęcza Leszno - Utex ROW Rybnik 68:57 (19:22, 13:16, 20:10, 16:9)

Super Pol Tęcza: Joy Cheek 19 (10 zb), Mercedes Fox-Griffin 15, Justyna Grabowska 11, Joanna Czarnecka 10, Agnieszka Kułaga 9, Elżbieta Mukosiej 2, Dominika Urbaniak 2, Aleksandra Drzewińska 0

Utex ROW: Rebecca Harris 19 (13 zb), Anna McLean 13, Laurie Koehn 6, Karolina Stanek 5, Alendra Brown 4, Paulina Rozwadowska 4, Katarzyna Suknarowska 4, Barbara Głocka 2, Natalia Przekop 0