Utex ROW: 1:0 dla Wisły Kraków

2010-03-31, Autor:
W walce o miejsca 5-8 Utex ROW Rybnik przegrał pierwszy mecz z Wisłą Can Pack Kraków 55:83.

Na parkiecie w Pawłowicach Wisła Can Pack Kraków pokazała klasę szczególnie w pierwszej i trzeciej kwarcie, którą wygrała kilkunastoma punktami. To wystarczyło do pokonania zawodniczek prowadzonych przez trenera Mirosława Orczyka. Wyrównane były tylko druga i czwarta kwarta. Ostatecznie rybniczanki przegrały 55:83. Wśród nich najwięcej - 10 punktów, zdobyła Katarzyna Krężel. Rewanżowy mecz w Krakowie zostanie rozegrany 7 kwietnia. Drużyny grają do dwóch zwycięstw.

Utex ROW Rybnik - Wisła Can Pack Kraków 55:83 (11:25, 20:19, 6:21, 18:18)

Utex ROW: Katarzyna Krężel 10, Katarzyna Suknarowska 9, Monika Sibora 8, Agnieszka Jaroszewicz 8, Karolina Stanek 8, Whitney Boddie 7, Martyna Koc 5

Wisła Can Pack: Katarina Zohnova 23, Iziane Castro Marques 22, Janell Burse 13, Ewelina Kobryn 6, Agnieszka Majewska 5, Paulina Pawlak 5, Maja Vucurovic 4, Anna Wielebnowska 3, Liron Cohen 2, Agnieszka Kułaga 0, Aneta Kotnis 0

1. półfinał 1-4

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice 81:70

Lotos Gdynia - Energa Toruń 73:74

2. półfinał 1-4

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice 84:72

Lotos Gdynia - Energa Toruń (1 kwietnia)