Udany weekend rybnickich siatkarzy

2015-03-09, Autor:
W drugim meczu fazy play-off TS Volley Rybnik okazał się ponownie lepszy od Juvenii Głuchołazy.

Pierwszego seta meczu z Juvenią rybniccy siatkarze zaczęli nieco nerwowo (przegrywali 0:5). Na szczęście w jego końcówce udało im się wyjść na prowadzenie – 23:22. Tego seta TS Volley wygrał do 24. W kolejnych tylko pierwsze minuty były wyrównane. Później dominowali rybniczanie, którzy pokonali Juvenię 3:0.

Po dwóch meczach TS Volley prowadzi z Juvenią 2:0. Kolejny mecz, oby ostatni, podopieczni trenera Wojciecha Kasperskiego rozegrają za dwa tygodnie w Głuchołazach. W tej fazie rozgrywek rywalizacja trwa do trzech zwycięstw.

I runda play-off o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)