zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Uczennica Urszulanek laureatką ogólnopolskiego konkursu

2013-05-17, Autor: ld
Uczennica Gimnazjum Sióstr Urszulanek wśród rówieśników w znajomości języka niemieckiego nie ma sobie równych. Nadin Gawron zdobyła pierwsze miejsce w konkursie z języka niemieckiego.

Reklama

Nadin Gawron, uczennica trzeciej klasy w Gimnazjum Sióstr Urszulanek w Rybniku zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego.

Konkurs był organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Uczniowie wzięli udział w trzech etapach – szkolnym, regionalnym i w ogólnopolskim. Laureaci konkursu musieli się wykazać bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Zadania konkursowe były stworzone na poziomie A2.

 

 Nadin Gawron do konkursu przygotowywała się razem z nauczycielką języka niemieckiego – Moniką Liszką.

Oceń publikację: + 1 + 19 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
 • ~Justyna272 2013-05-21 09:27:37

  Gratulacje!
  Rewelacyjna szkoła w której uczą naprawdę świetni nauczyciele a p. Monika z całą pewnością należy do ich grona.
  Osobiście miałam tą przyjemność być jej uczennicą i to ona zaszczepiła u mnie miłość do języka niemieckiego, która wytrwała aż do dnia dzisiejszego. Dzięki niej wybrałam się na studia germanistyczne mimo iż wcześniej uczęszczałam na całkiem inny fakultet. Dzisiaj jestem już germanistką i tłumaczem :) z całkiem niemałym stażem :)
  Z perspektywy tylu lat bardzo przyjemnie jest dowiedzieć się, że "Urszulanki" nadal należą do elity rybnickich szkół co potwierdzają nie tylko sukcesy w różnych konkursach ale również opinie rodziców i absolwentów.
  Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów zarówno w dalszej nauce (Nadin) jak i na ścieżce zawodowej (p. Monika - oby takich nauczycieli jak Pani było coraz więcej)
  Pozdrawiam serdecznie :)
  Uczennica z niesfornej klasy IV c

  11 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.