TS Volley: zacięta walka ze Spodkiem

2011-12-18, Autor:
W ostatnim w tym roku meczu siatkarze TS Volley Rybnik pokonali KS Spodek Katowice.

W 16. kolejce II ligi TS Volley podejmował w hali „Ekonomika” niżej notowanego rywala z Katowic. Siatkarze Spodka postawili jednak rybniczanom wysoko poprzeczkę. W pierwszym secie wygrali 25:23. Kolejne dwa starcia padły łupem gospodarzy – 28:26 i 25:23. Czwarty set to znakomita gra gości i ich wygrana 25:11. O wszystkim zadecydował zacięty tie-break, w którym górą byli gospodarze – 15:13. Tym samym na zakończenie siatkarskiego roku 2012 rybniczanie wygrali ze Spodkiem 3:2 i nadal zajmują szóste miejsce w tabeli II ligi.