TS Volley: w 4-tym secie zabrakło szczęścia

2015-10-18, Autor:
Po zaciętym spotkaniu TS Volley Rybnik przegrał u siebie z TKS-em Tychy.

Pierwszego seta w hali Gimnazjum Sportowego nr 2 w Rybniku wygrali tyszanie 25:21. W drugim lepsi byli rybniczanie, którzy zwyciężyli 25:22. Trzeci set ponownie należał do gości. Tym razem udało im się pokonać gospodarzy 25:20. W czwartym starciu podopieczni trenera Dariusza Luksa byli blisko doprowadzenia do tie breaka. W końcówce seta zabrakło im jednak trochę szczęścia. TKS wygrał 30:28 i cały mecz 3:1.

W następnej kolejce TS Volley zagra na wyjeździe z MKS-em Andrychów, który w sobotę wygrał w Raciborzu z miejscowym Rafako 3:0.

4. kolejka
UKS Strzelce Opolskie - MKS MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (20:25, 26:24, 19:25, 29:27, 15:8)
SK JSW KOKS Radlin - AT Jastrzębski Węgiel 1:3 (28:30, 20:25, 25:16, 21:25)
MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice - AZS Politechnika Opolska Cementownia ODRA S.A. 1:3 (14:25, 17:25, 26:24, 17:25)
KS AZS Rafako Racibórz - MKS Andrychów 0:3 (25:27, 15:25, 15:25)
TS Volley Rybnik - TKS Tychy 1:3 (21:25, 25:22, 20:25, 28:30)
MCKiS Jaworzno - Juvenia Głuchołazy 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)