TS Volley Rybnik rozpoczął rok od porażki

2018-01-07, Autor:

W pierwszym meczu tego roku siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z MKS-em Andrychów.

Rybniccy siatkarze pojechali do Andrychowa jako lider II ligi. Pierwszego seta udało im się wygrać do 19. Później jednak znakomicie zagrali gospodarze, którzy byli lepsi w trzech kolejnych setach. Tym samym MKS pokonał lidera z Rybnika 3:1.

Była to dopiero druga porażka rybniczan w tym sezonie.

Po tej porażce TS Volley spadł na trzecie miejsce w tabeli. Nowym liderem została ZAKSA Strzelce Opolskie, a tuż za nią jest MCKiS Jaworzno. Właśnie ta druga drużyna będzie kolejnym rywalem rybniczan. Jaworznianie zawitają do hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 18 w sobotę 13 stycznia. Mecz drugiego i trzeciego zespołu w tabeli II ligi rozpocznie się o godzinie 17:00.