TS Volley Rybnik przegrał na wyjeździe z Kęczaninem Kąty

2018-11-11, Autor:

W 7. kolejce piątej grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z Kęczaninem Kęty.

Mecz w Kętach rozpoczął się od zwycięstwa gospodarzy 25:21. W drugim secie do głosu doszli rybniczanie, którzy wygrali 25:23. W trzeciej odsłonie górą ponownie był Kęczanin, zwyciężając 25:16. Gospodarze potwierdzili swoją przewagę w czwartym secie, wygranym 25:18. Tym samym Kęczanin pokonał TS Volley Rybnik 3:1.

Po siedmiu meczach rybniczanie mają na swoim koncie 7 punktów i zajmują 5. miejsce w tabeli. Ich kolejnym rywalem będzie BBTS II Bielsko-Biała.

7. kolejka:
TKS Tychy - MKS II Będzin 3:0 (25:23, 25:23, 25:15)
MKS Andrychów - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)
Kęczanin Kęty - Volley Rybnik 3:1 (25:21, 23:25, 25:16, 25:18)
BBTS II Bielsko-Biała - SMS PZPS I Spała 1:3 (20:25, 23:25, 25:20, 19:25)
AZS Politechnika Opolska - AT Jastrzębski Węgiel II 2:3 (26:24, 25:18, 23:25, 15:25, 10:15)