TS Volley: przerwa świąteczna w fotelu lidera II ligi

2017-12-17, Autor:

Siatkarze TS Volley Rybnik nie zwalniają tempa. Podopieczni trenera Dariusza Luksa wygrali dwunasty mecz w tym sezonie.

W ostatnim meczu w tym roku rybniccy siatkarze zmierzyli się przed własną publicznością z MKS-em II Będzin. Gospodarze nie dali szans rywalom i pewnie wygrali 3:0, w setach do 13, 20 i 23.

Dzięki temu zwycięstwu TS Volley Rybnik spędzi przerwę świąteczną w fotelu lidera.

Następny mecz podopieczni trenera Dariusza Luksa rozegrają 6 stycznia na wyjeździe z MKS-em Andrychów.

13. kolejka II ligi:
Volley Rybnik – MKS II Będzin 3:0 (25:13, 25:20, 25:23)
AZS Politechnika Opolska - BBTS II Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 21:25, 25:19, 23:25, 15:9)
AT Żory Jastrzębski Węgiel - Górnik Radlin 3:0 (25:21, 25:14, 25:21)
ZAKSA Strzelce Opolskie - Kęczanin Kęty 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
TKS Tychy - GKS II Katowice 3:2 (25:23, 25:23, 21:25, 20:25, 15:12)
MCKiS Jaworzno - MKS Andrychów 3:0 925:17, 25:17, 25:22)