TS Volley dwa razy wyrównywał. O zwycięstwie zadecydował tie break

2015-10-04, Autor:
W minioną sobotę TS Volley Rybnik podejmował jednego z faworytów rozgrywek II ligi, MCKiS Jaworzno.

Bardzo zacięty pojedynek zobaczyli kibice, którzy przyszli w sobotę do hali Gimnazjum Sportowego nr 2 dopingować rybnickich siatkarzy. W starciu z faworytem - MCKiS Jaworzno, podopieczni trenera Dariusza Luksa tanio skóry nie sprzedali. Po pierwszym przegranym secie 17:25 udało im się wyrównać na 1:1, wygrywając 25:17. Trzeci set znów padł łupem przyjezdnych – 19:25. Rybniczanie ponownie odpowiedzieli takim samym wynikiem – 25:19. W tie breaku więcej szczęścia mieli goście, którzy wygrali piątego seta 15:11 i cały mecz 3:2.

Kolejne spotkanie w Rybniku zostanie rozegrane w sobotę 17 października. Rywalem TS Volley będzie TKS Tychy. Tydzień wcześniej rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Juvenią Głuchołazy.

TS Volley Rybnik – MCKiS Jaworzno 2:3 (17:25, 25:17, 19:25, 25:19, 11:15)

Skład TS Volley: Rafał Pawlak, Bartosz Jarzembowicz, Łukasz Taterka, Bartosz Skolimowski, Błażej Podleśny, Michał Szmajduch, Radosław Niestrój – Michał Dudek, Michał Łata, Aleksander Czajkowski, Aleksander Galiński.