TS ROW Rybnik z szóstą porażką w I lidze. W Kamieniu lepsza Skra Częstochowa

2021-10-02, Autor:

W 7. kolejce I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały przed własną publicznością ze Skrą Częstochowa 1:2.

TS ROW Rybnik nadal bez zwycięstwa w I lidze. Dziś na boisku w Kamieniu nasze piłkarki przegrały ze Skrą Częstochowa.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Kilka minut po zmianie stron prowadzenie przyjezdnym dała Natalia Liczko. Na 2:0 podwyższyła Stefania Wodarz. Gospodynie było stać jedynie na gola honorowego, którego autorką była Petra Zdechanova.

Po siedmiu kolejkach TS ROW z jednym punktem na koncie zajmuje przedostanie miejsce w tabeli I ligi.

W następnej kolejce rybnickie piłkarki zmierzą się na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki.

TS ROW Rybnik – Skra Częstochowa 1:2 (0:0)

0:1 – Natalia Liczko (51), 0:2 – Stefania Wodarz (65), 1:2 – Petra Zdechanova (80)

TS ROW Rybnik: Rydlewska, Pradecka, Stopka, Piwowarczyk (72’ Sroka), Matla, Pluta, Ostalecka (67’ Jasińska), Zdechanova, Parzych (46’ Fal), Bulavova, Przelicka (85’ Dolnik)

7. kolejka I ligi kobiet: Trójka Staszkówka/Jelna - Rolnik Biedrzychowice, SWD Wodzisław Śląski - Ząbkovia Ząbki, ROW Rybnik - Skra Częstochowa 1:2 Stomilanki Olsztyn - Polonia Środa Wielkopolska 2:0 UKS SMS II Łódź - Resovia, Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew

1. Polonia Środa Wielkopolska 7 15 5 0 2 22-10
2. Sportowa Czwórka Radom 6 13 4 1 1 24-13
3. Resovia 6 12 4 0 2 11-7
4. SWD Wodzisław Śląski 6 12 4 0 2 16-12
5. Skra Częstochowa 7 12 4 0 3 14-12
6. Stomilanki Olsztyn 7 12 4 0 3 19-16
7. Trójka Staszkówka/Jelna 6 10 3 1 2 13-14
8. Pogoń Tczew 6 10 3 1 2 21-16