TS ROW Rybnik: porażka z Wandą Kraków na inaugurację sezonu I ligi

2018-08-19, Autor:

Na inaugurację rozrywek grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały z Wandą Kraków.

W pierwszej kolejce I ligi TS ROW Rybnik zmierzył się na boisku w Kamieniu z Wandą Kraków. Mecz idealnie rozpoczął się dla gospodyń. W 18. minucie trafienie samobójcze zanotowała Karolina Zaporowska i TS ROW prowadził 1:0. Kilkanaście minut później ta sama zawodniczka ponownie zdobyła gola, tym razem jednak strzelając do bramki przeciwnika. Do przerwy rybniczanki remisowały z Wandą 1:1.

W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka. Trzy punkty przyjezdnym zapewniła w 84. minucie Julia Łoboz. Tym samym TS ROW rozpoczął swój debiutancki sezon w I lidze od porażki 1:2 z Wandą Kraków.

W drugiej kolejce rybniczanki zmierzą się na wyjeździe z Tarnovią Tarnów.

TS ROW Rybnik – Wanda Kraków 1:2 (1:1)

1:0 - Karolina Zaporowska (18 - gol samobójczy), 1:1 - Karolina Zaporowska (32), 1:2 - Julia Łoboz (84)

TS ROW Rybnik: Alicja Bzowska, Martyna Guzik, Kamila Fuchs, Agnieszka Słaboń (80' Agata Bałuc), Dominika Rosak, Żaneta Sobota, Liwia Garcarczyk, Marta Kamińska, Katarzyna Kubik, Anna Sroka (87' Julia Dworok), Edyta Botor

I liga kobiet 2018/2019, grupa: południowa