TS ROW Rybnik pewnie pokonał Rekord Bielsko-Biała

2019-07-21, Autor:

W sobotnim sparingu na boisku w Kamieniu piłkarki TS ROW Rybnik spotkały się z zespołem Rekordu Bielsko-Biała.

W ubiegłym roku bielszczanki skutecznie wybiły naszym piłkarkom marzenia o ekstraklasie. Przed sezonem oba zespoły przebudowane zapowiadają walkę o awans.

Mecz rozpoczął się od bramki dla ROW-u. Już w 3. minucie z rzutu karnego trafiła najbardziej doświadczona Marlena Konieczna.

Całą pierwszą połowę miejscowe prowadziły grę, czego efektem były liczne sytuacje, ale również zdobycze bramkowe. Jeszcze przed przerwą gole dla ROW-u zdobyły Edyta BotorDominika Rosak.

W drugiej połowie, pomimo zmian, obraz gry niewiele się zmienił. Hat-tricka ustrzeliła Rosak i rybniczanki pewnie wygrały 5:1.

Pomimo tego, że była to gra kontrolna, zwycięstwo jest o tyle cenne, że dokładnie za miesiąc zespoły spotkają się w pierwszej kolejce I ligi.

TS ROW Rybnik- Rekord Bielsko Biała 5:1 (3:1)

Bramki dla ROW-u: Dominika Rosak (44, 53, 60), Marlena Konieczna (3 - rzut karny), Edyta Botor (10 - rzut wolny)

TS ROW: Kuś – Konieczna, Lizoń (Nowosielska), Kubik, Szczypka, Guzik, Sobota, J.Pluta (Parzych), Botor, Rosak, Głowacka (Sroka)

Oceń publikację: + 1 + 11 - 1 - 1