TS ROW Rybnik: juniorki młodsze pokonały SWD Wodzisław

2019-03-14, Autor:

W dobrym stylu rozgrywki w makroregionalnej lidze juniorek młodszych rozpoczęły zawodniczki TS ROW Rybnik. W Kamieniu pokonały SWD Wodzisław 2:0.

Mecz był wyrównany, a pod koniec obu połówek do głosu dochodziły przyjezdne. Kilka razy dobrymi interwencjami popisywała się bramkarka TS ROW, Ala Bzowska. W ostatniej minucie pierwszej części po strzale z 30 metrów bramkę zdobyła Julka Krzyżok. Sytuację skopiowała w 60. minucie, ale tym razem po uderzeniu z 20 metrów.

Pomimo kilku prób wodzisławiankom nie udało się zdobyć nawet bramki kontaktowej.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku rybniczanki w tej kategorii wiekowej wywalczyły brązowy medal.

Obu zespołom pozostało 6 meczów. Drużyny walczą w 8-drużynowej lidze, z której dwa zespoły wywalczą awans do fazy play-off . Po niej poznamy mistrza Polski.

TS ROW Rybnik - SWD Wodzisław 2:0 (1:0)

TS ROW Rybnik: Bzowska - Zajkowska, Kask, Błatoń (Gawron) A.Krzyżok , Sokół, Kozielska, J.Krzyżok, Krótki , Miś, Goc (Szweda)

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 2