TS ROW Rybnik: hat-trick Klaudii Adamek z Rysami

2018-11-03, Autor:

W doskonałym stylu pożegnały Rybnik w roli gospodyń zawodniczki TS ROW. W sobotę na stadionie przy ul. Gliwickiej pokonały Rysy Bukowina Tatrzańska 4:0.

W meczu z Rysami rybnickie zawodniczki od początku chciały pokazać, że interesuje je tylko komplet punktów. Już w 7 minucie bramkę zdobyła Klaudia Adamek. Gra przez kolejne 20 minut toczyła się w środku pola. W 29 minucie na samotny rajd zdecydowała się Agnieszka Słaboń. Zakończył się on podwyższeniem rezultatu na 2:0 .Od tego momentu zarysowała się wyraźna przewaga miejscowych.

Po zmianie stron, w 55 minucie, kolejnego gola zdobyła Adamek i było 3:0 dla ROW-u. Rybniczanki stwarzały sobie kolejne sytuacje. W 73 minucie po pięknym podaniu Oli Lizoń, wynik na 4:0 ustaliła Adamek. Tym samym młoda piłkarka ROW-u zaliczyła hat-tricka. Choć do końca meczu sytuacji nie brakowało, wynik nie uległ już zmianie.

Warto dodać, że Adamek zdobyła w tym sezonie już 10 goli i jest liderką klasyfikacji strzelczyń.

Klaudia Adamek - TS ROW Rybnik:

Dzisiaj weszłam na boisko pewna siebie i zmotywowana. Wiedziałam, że jesteśmy w stanie pokonać dziewczyny z Bukowiny. Z meczu na mecz czuję się coraz silniejsza. Kiedy w 7 minucie trafiłam pierwszą bramkę, wiedziałam, że tej passy nie można zmarnować. Jest hat-trick, są 3 punkty - trzeba się cieszyć, ale ten mecz to już przeszłość. Zapominamy i gramy dalej.

TS ROW Rybnik - Rysy Bukowina Tatrzańska 4:0 (2:0)

1:0 - Klaudia Adamek (7), 2:0 - Agnieszka Słaboń (29), 3:0 - Klaudia Adamek (55), 4:0 - Klaudia Adamek (73)

TS ROW Rybnik: Dąbek - Siwek, Lizoń, Botor, Garcarczyk, Kamińska, Guzik, Słaboń, Rosak, Parzych, Adamek