TS ROW Rybnik: dwucyfrówka z Wałbrzychem

2017-10-15, Autor:

Kolejny udany weekend mają za sobą piłkarki TS ROW Rybnik, które nie dały szans swoim rywalkom.

W II lidze pierwszy zespół TS ROW Rybnik rozbił na własnym boisku rezerwy AZS-u PWSZ Wałbrzych. Od pierwszych minut trwał obstrzał bramki przyjezdnych. Gdyby nie doskonała postawa Patrycji Urbańskiej w bramce gości, wynik mógł być znacznie wyższy. Skończyło się na wygranej 10:0.

Choć skutecznością rybniczanki nie grzeszyły, to jest kolejny powód do zadowolenia. W podstawowej „11” wybiegło pięć 15-latek. Z kolei prawie wszystkie przyjezdne były pełnoletnie. Niestety odnowiła się kontuzja Oli Lizoń. Dziś wróciła po miesięcznej przerwie, strzeliła bramkę... i zeszła z boiska .

Druga drużyna ROW-u bez problemów pokonała Górnika Bobrowniki. Bohaterką spotkania była autorka czterech goli, Marta Miś. Rybniczanki wygrały 5:1 i utrzymały trzecie miejsce w tabeli III ligi.

TS ROW Rybnik - AZS PWSZ II Wałbrzych 10:0 (4:0)

1:0 - Dominika Sykorova (4), 2:0 - Agata Sobkowicz (22), 3:0 - Edyta Botor (29), 4:0 - Dominika Sykorova (32), 5:0 - Aneta Szymanowska (47), 6:0 - Dominika Sykorova (50), 7:0 - Agata Sobkowicz (52), 8:0 - Ola Lizoń (56), 9:0 - Agata Sobkowicz (68), 10:0 - Dominika Sykorova (81)

TS ROW II Rybnik - Górnik Bobrowniki 5:1 (1:1)

1:0 – Miś (12), 2:1 – Miś (42), 3:0 – Miś (45), 4:1 – Potaczek (63), 5:1 – Miś (67)