TS ROW Rybnik: dwa szybkie gole nie wystarczyły do zwycięstwa w Łodzi

2021-08-21, Autor:

W drugiej kolejce I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z UKS-em SMS II Łódź 2:3, choć po kilkunastu minutach prowadziły 2:0.

Rybnickie piłkarki strzelają gole, ale punktów nie zdobywają. Tydzień temu przegrały ze Stomilankami Olsztyn 4:5, a dziś uległy rezerwom UKS-u SMS Łódź 2:3.

W spotkaniu z łodziankami TS ROW szybko objął dwubramkowe prowadzenie. W 16. minucie wynik otworzyła Aleksandra Przelicka, a chwilę później na 2:0 podwyższyła Martina Bulavova. Jeszcze przed przerwą gospodynie zdobyły gola kontaktowego. Po przerwie UKS SMS II dołożył jeszcze dwie bramki, na które rybniczanki już nie odpowiedziały.

Szansę na rehabilitację i pierwsze zwycięstwo w tym sezonie TS ROW będzie miał w sobotę 28 sierpnia. Wtedy do Rybnika przyjedzie Sportowa Czwórka Radom. Mecz wyjątkowo zostanie zorganizowany na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej, ponieważ w Kamieniu będzie odbywała się wystawa psów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

2. kolejka I ligi kobiet: Rolnik Biedrzychowice - Stomilanki Olsztyn, UKS SMS II Łódź - ROW Rybnik 3:2 Sportowa Czwórka Radom - SWD Wodzisław Śląski 3:2 Pogoń Tczew - Trójka Staszkówka/Jelna 3:3 Resovia - Ząbkovia Ząbki 1:2 Polonia Środa Wielkopolska - Skra Częstochowa 3:2

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 3