TS ROW Rybnik: bez goli w meczu z Golem Częstochowa

2019-04-19, Autor:

W 15. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały bezbramkowo przed własną publicznością z Golem Częstochowa.

Ostatni mecz w rozgrywkach I ligi zawodniczki TS ROW Rybnik przegrały 0:1 z liderem na stadionie przy ul. Gliwickiej, tracąc gola 90 minucie. Było to 22 września! Od tego czasu trwa seria 9 meczów bez porażki. To najdłuższa seria bez porażki na tym etapie rozgrywek.

W czwartek rybnickie piłkarki tylko zremisowały z zespołem Gola Częstochowa 0:0, momentami, szczególnie w drugiej części spotkania, zamykając przyjezdne na ich połowie. Zabrakło skuteczności. Bardzo dobrze spisywała się bramkarka przyjezdnych.

Remis komplikuje szanse TS ROW Rybnik na awans do ekstraligi. Pomimo tego kibice zgromadzeni na meczu z Golem mogli być zadowoleni z postawy rybniczanek.

Przed rybnickim klubem dwa najtrudniejsze mecze - 28 kwietnia w Głogówku z wiceliderem Rolnikiem i 3 maja w Bielsku-Białej z liderującym Rekordem.

TS ROW Rybnik - Gol Częstochowa 0:0

TS ROW: Daria Pluta - Aleksandra Lizoń, Żaneta Sobota, Marta Kamińska, Justyna Siwek, Edyta Botor, Marta Miś, Martyna Guzik, Klaudia Adamek