zamknij

Sport i rekreacja

TS ROW Rybnik awansował do finałów MP U-16

2018-12-30, Autor: jd

W pięknym stylu kończą rok na futsalowych parkietach juniorki młodsze TS ROW Rybnik.

Reklama

W sobotnim turnieju półfinałowym młode piłkarki TS ROW Rybnik wywalczyły awans do finałów mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-16.

Turniej nie rozpoczął się po myśli rybniczanek, które po błędach w rozprowadzaniu piłki straciły dwie bramki w meczu z SWD Wodzisław i przegrały 0:2.

Gra rybnickich zawodniczek nie wyglądała jednak źle, co potwierdziło się w dwóch kolejnych meczach z Polonią Tychy i UKKS Istebna. Oba mecze TS ROW wygrał po 7:0 i dzięki dobremu stosunkowi zdobytych bramek awansował do finałów mistrzostw Polski U-16, które za dwa tygodnie odbędą się w Białymstoku. Rybniczanki będą starały się poprawić ubiegłoroczne 5. miejsce.

W kategoriach juniorskich piłkarki TS ROW spisują się rewelacyjnie. W ciągu dwóch lat jest to już ich piąty finał mistrzostw Polski (w trzech kategoriach wiekowych).

Warto dodać, że w kończącym się 2018 roku rybnicki klub był jedynym zespołem w Polsce, który wystąpił we wszystkich juniorskich finałach. Dotąd najlepszym wynikiem był srebrny medal zdobyty w 2017 roku przez zespół juniorek U-14.

>> Kończy się bardzo dobry rok w wykonaniu piłkarek TS ROW Rybnik – podsumowanie

Oceń publikację: + 1 + 20 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.