TS ROW: piłkarki z Rybnika rozbiły AZS UŚ

2018-01-15, Autor:

Wysokim zwycięstwem zakończył się wyjazdowy mecz TS ROW Rybnik z AZS UŚ Katowice.

Rybnickie piłkarki od pierwszej minuty dyktowały warunki i wygrały aż 8:1. Wynik mógł być znacznie wyższy, ale bardzo dobrze grała bramkarka gospodyń.

Warto podkreślić fakt, że po raz pierwszy w tym sezonie trener Remigiusz Danel wystawił aż trzy „czwórki” i na boisku pojawiło się aż 12 zawodniczek z pola. Dzięki temu podstawowa czwórka spędziła na boisku tylko 14 minut.

Następnym rywalem ROW-u Rybnik będzie Wanda Słomniczanka Słomniki. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 21 stycznia o godzinie 17:00 w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych.

Ania Konkol

Wracamy z Katowic z 3 punktami. Wygrałyśmy wysoko, ale musimy przyznać, że nie jesteśmy zadowolone ze swojej gry w tym spotkaniu. Nie był to nasz najlepszy mecz, ale takie też każda drużyna musi mieć. Ważne jest to, że wygraliśmy.

Agata Sobkowicz

Wynik pokazuje, że byłyśmy dziś lepszą drużyną, choć zespół z Katowic również miał swoje sytuacje do strzelenia bramek. Mimo tego cel został zrealizowany, 3 punkty trafiają do nas. Teraz skupiamy się na niedzielnym meczu.

Agata Szymanowska

Chyba pierwszy raz w tym sezonie muszę powiedzieć, że zagrałyśmy słabo. Mecz nie był na wysokim poziomie. Dostosowałyśmy naszą grę do gry przeciwnika i niestety wyglądało to źle. Można powiedzieć, że obudziłyśmy się w ostatnich 10 minutach meczu i zaczęłyśmy grać swoje. Jednak na szczęście nawet w te gorsze dni potrafimy zwyciężać wysoko. Cel został zrealizowany - 3 punkty powędrowały do Rybnika. I to cieszy.

AZS UŚ Katowice - TS ROW 1:8 (0:3)

0:1 – Luty (7 – samobój), 0:2 – Sobkowicz (13), 0:3 – Sobkowicz (14), 0:4 – Botor (24), 1:4 – Wdowińska (28), 1:5 – Wojcik (31), 1:6 – Szymanowska (33), 1:7 – Sobkowicz (34), 1:8 – Miś (35)