TS ROW: nerwowe przedpołudnie w Wodzisławiu

2017-09-04, Autor:

Piłkarki z Rybnika stoczyły ciekawy pojedynek z SWD Wodzisław. Kibice zobaczyli aż 9 goli.

Nerwowe przedpołudnie przeżyli kibice TS ROW Rybnik. W meczu z SWD Wodzisław rybniczanki w 17. minucie prowadziły już 2:0 po bramkach Dominiki SykorovejEdyty Botor. Wyraźnie dominowały podopieczne Remigiusza Danela. Jednak po przypadkowym rzucie wolnym wodzisławianki strzeliły gola kontaktowego. Na 2 minuty przed przerwą po faulu na Anecie Szymanowskiej rybniczanki zyskały przewagę, ponieważ czerwoną kartkę dostała bramkarka SWD. Mimo to szybko popełniły błąd i po rzucie karnym wodzisławianki wyrównały na 2:2.

W drugiej połowie SWD ustawiło się w głębokiej defensywie, z jedną wysuniętą zawodniczką. Grę znowu prowadziły zawodniczki ROW-u. Konsekwencją tego były dwie bramki Anety Szymanowskiej i samobójcza bramkarki SWD, która „wrzuciła” sobie piłkę do bramki po rzucie rożnym Dominiki Sykorovej. Kibice czekali na kolejne bramki. Tymczasem bramkę z dystansu zdobyły gospodynie. W doliczonym czasie wodzisławianki odkryły się i od razu zostały skarcone. W 30 sekund straciły dwie bramki po kontrach Anety Szymanowskiej i Dominiki Sykorovej. ROW wygrał 6:3, ale brak koncentracji w niektórych fragmentach daje sporo do myślenia.

W następnej kolejce piłkarki z Rybnika będą pauzować.

TS ROW: Marcelina Pawlik, Daria Pluta, Edyta Bator, Aleksandra Lizoń, Anna Konkol, Martyna Gulik, Magdalena Wojcik, Maria Michaldowa, Marta Kamińska, Dominika Sykorova, Aneta Szymanowska. Rezerwa: Sabina Cielanga, Kinga Gajda, Weronika Parzych, Katarzyna Kubik, Angelika Tlałka

Trener: Remigiusz Danel

SWD Wodzisław Śląski - TS ROW Rybnik 3:6 (2:2)

0:1 - Dominika Sykorova (15), 0:2 - Edyta Bator (17), 1:2 - Klaudia Adamek (40), 2:2 - Katarzyna Kelner (45), 2:3 - Aneta Szymanowska (55), 2:4 - Dominika Sykorova (83), 3:4 - Monika Jaskółka (87), 3:5 - Aneta Szymanowska (90), 3:6 - Dominika Sykorova (90)