TS ROW II Rybnik wygrał z Gwarkiem Ornontowice

2019-04-07, Autor:

W 13. kolejce grupy śląskiej III ligi piłkarki TS ROW II Rybnik wygrali przed własną publicznością z Gwarkiem Ornontowice aż 6:1.

W meczu rezerw TS ROW Rybnik z Gwarkiem Ornontowice worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie.

Wynik w 47. minucie otworzyła niezawodna Klaudia Adamek. Chwilę później do bramki rywalek trafiła Anna Sroka. Na 3:0 podwyższyła Adamek. Swoją okazję wykorzystała również Weronika Parzych i w 65. minucie było już 4:0.

W 67. minucie Gwarek zdobył jedyną tego dnia bramkę. Później trafiały jeszcze Daria PlutaLuiza Kozielska, dzięki czemu TS ROW II Rybnik wygrał 6:1.

W tabeli grupy śląskiej III ligi rybniczanki zajmują 4. miejsce, ze stratą 10 punktów do lidera, Skry Częstochowa.