Dzisiaj zarząd KS ROW 1964 Rybnik podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Dawidem Jóźwiakiem.
Dawid Jóźwiak jako pierwszy trener pracował w ROW-ie 1964 Rybnik od stycznia 2023 roku, przejmując drużynę po Oleksandrze Szeweluchinie. Został z drużyną w wyjątkowo trudnym momencie organizacyjnym, w jakim znalazła się w lipcu 2023 roku.
Dzięki jego zaangażowaniu klub nie tylko przystąpił do rozgrywek w sezonie 2023/2024, ale także zapewnił sobie pozostanie w IV lidze, wygrywając pamiętny baraż z MKS Myszków 3:2, zakończony decydującym golem Pawła Mandrysza w ostatniej akcji meczu – czytamy na stronie klubu.
Jóźwiak poprowadził również drużynę do zdobycia Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik.
Dziękujemy za jego wkład, zaangażowanie i wspólnie osiągnięte sukcesy. Życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej i wielu kolejnych sukcesów!
Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy w najbliższym czasie.
Tagi: KS ROW 1964 Rybnik, piłka nożna Rybnik, ROW Rybnik piłka nożna, ROW 1964 Rybnik, Dawid Jóźwiak
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Granty dla klubów sportowych – przyznane. Sprawdzamy kto i ile dostał
7453Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zagrali w Spodek Super Cup
3848Żużel: Rohan Tungate najszybszy w ostatniej rundzie indywidualnych mistrzostw Australii
1339Żużel: terminarz rozgrywek U24 Ekstraligi 2025
1301Baseball. KS Silesia Rybnik: nowy Japończyk i trzy Gepardy
1057Trenował w ekstraklasie. Specjalista od awansów poprowadzi ROW 1964
+70 / -3Wyjątkowy rok dla rybnickiej szermierki
+34 / -0Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zagrali w Spodek Super Cup
+38 / -5FC Rybnik mistrzem Polski w futsalu U13
+28 / -0Granty dla klubów sportowych – przyznane. Sprawdzamy kto i ile dostał
+41 / -14Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert