zamknij

Wiadomości

Tomasz Kieczka zwycięża w głosowaniu na Człowieka Roku Rybnik.com.pl 2016!

2017-02-13, Autor: Redakcja

Ależ to była walka! Trwała ona do samego końca pomiędzy dwoma kandydatami. Głosowanie w konkursie Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2016 wygrał Tomasz Kieczka. Tuż za nim minimalnie mniejszą ilością głosów uplasował się Piotr Kuczera. Gratulujemy panu Tomaszowi jak i pozostałym kandydatom, którzy wzięli udział w głosowaniu!

Reklama

Dzisiaj, punktualnie o godzinie 12.00 zakończyło się głosowanie na Człowieka Roku Rybnik.com.pl 2016. Internauci zdecydowali, że tytuł ten powędruje do Tomasza Kieczki – łącznie zdobył on 3373 głosy. Drugi w rankingu jest dżudoka Piotr Kuczera, na którego oddano 3250 głosów. Dodajmy, walka pomiędzy oboma panami przebiegała do samego końca. Wyniki konkursu znajdziecie TUTAJ.

Tomasz Kieczka jest twórcą firmy i marki REGIO, producentem odzieży sportowej. REGIO to producent strojów freestyle, gdzie każdy klient może przygotować komplet meczowy według własnego pomysłu. Jak podkreśla Tomasz Kieczka, tak naprawdę ograniczeniem jest tylko wyobraźnia zamawiającego.

W rękawicach bramkarskich REGIO broni najwięcej bramkarzy w polskiej, czeskiej i słowackiej ekstraklasie. REGIO ma swoich reprezentantów od ligi angielskiej Premiership po ligę kenijską.

Firma zatrudnia w Rybniku kilkanaście osób, zajmujących się głównie wzornictwem i kreacją. REGIO jest również licencjonowanym partnerem marki Adidas Teamwear.

Tomasz Kieczka aktywnie wspiera lokalny sport – jest prezesem klubu piłkarskiego kobiet TS ROW Rybnik, a REGIO jest z najważniejszych sponsorów tego stowarzyszenia.

Zwycięzca głosowania internautów odbierze statuetkę Rybnik.com.pl podczas uroczystej gali, która odbędzie się 23 lutego w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Podczas gali poznamy również laureatów w kategorii Biznes, Kultura i Sport, których wyłoni Kapituła Konkursu.

 

Człowiek Roku 2016
 
Patronat honorowy:
Człowiek Roku 2016
 
Mecenas konkursu:
Rybnik.eu
Sponsor Generalny:
Taaka Ryba
Sponsor:
Rybnik.eu
Oceń publikację: + 1 + 28 - 1 - 12

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (8):
 • ~marys76 2017-02-13
  12:59:41

  18 30

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Wojtek Konieczny 2017-02-13
  13:17:51

  32 18

  pomimo szczytnej zapewne idei konkursu na Człowieka roku, zauważam, iż jego wyniki z roku na rok co raz to bardziej kojarzą mi się z czymś w klimacie: "Techniki masturbacji - samodoskonalenie się".

 • ~Wojtek Konieczny 2017-02-13
  13:19:48

  16 16

  ale semantyka to dzi(e)wka, więc może tylko mi...

 • ~Wojtek Konieczny 2017-02-13
  13:29:00

  21 16

  i swoją drogą, konkursy, w których ktoś potem publicznie odbiera gratulacje, uściski, wycieczki po zakładach pracy etc, powinny mieć już chyba jakąś kapitułę, która powagą osób w niej zasiadających doda tej nagrodzie jakiegoś blichtru, bo przecież teraz można równie dobrze wysłać zwycięzcy smsa, a nie marnować kubaturę teatru

 • ~Wacław Wrana 2017-02-13
  16:16:02

  16 7

  Panie Wojtku, Nagroda Internautów to tylko jedna z kategorii Konkursu. W kategoriach Biznes, Kultura i Sport nominowanych i laureatów Konkursu wybiera Kapituła. Więcej o formule konkursu można przeczytać tutaj:

  http://www.rybnik.com.pl/konkursy,czlowiek-roku-rybnik-com-pl-2016,kok4-1874.html

 • ~waran 2017-02-13
  16:23:29

  36 19

  Bardzo dobry wybór internautów. Nagroda należała się wszystkim, ale Tomek to jak najbardziej godny laureat!

 • ~Wojtek Konieczny 2017-02-13
  17:10:09

  15 17

  Panie Wacławie, posypuje więc głowę popiołem i przepraszam, gdyż powiązała ona kategorię biznes z dzisiejszym laureatem (któremu również zwycięstwa gratuluję) niejako automatycznie. Nie było moją intencją przeinaczanie faktów i wprowadzanie czytających w błąd.
  Moja krytyka ukierunkowana była raczej w stronę kółka wzajemnej adoracji, które okiem niaazangażowanego obserwatora wytworzyło się wśród nominowanych i laureatów. Ale być może mojej uwadze umyka fakt, iż Rybnik lepszych elit nie ma...

 • ~Janusz Piotrowski 2017-02-14
  08:34:50

  16 22

  Szanowny Panie Wojtku (Konieczny- dodaję nazwiska ażeby nie było wątpliwości do kogo kieruję te słowa)
  Istnieje znacząca różnica pomiędzy pojęciami "prosperity" a "elity" ... Proszę powyższe wziąć pod uwagę, gdyż to jedyne, co Pana uwadze umyka ... ;-). Istniej bowiem w Rybniku grono ludzi nie biorących udziału w tego rodzaju ... przedsięwzięciach- jak przedmiotowy tutaj konkurs, a choćby biorąc pod uwagę późniejsze zachowanie tzw zwycięzców na własnych profilach facebookowych (a choćby względem kobiet). Pewnych rzeczy się po prostu nie robi, pewne rzeczy są bowiem nie godne(nie tylko tzw zwycięzcy, lecz również uwłacza pojęciu mężczyzny) ... .
  Proszę przyjąć moje uznanie dla Pana cywilnej odwagi dzielenia się publicznie swoimi wątpliwościami. Miło rozpocząć dzień od świadomości, że nie jestem w tym osamotniony.
  Pozdrawiam. Dobrego dnia!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy "Okrąglaczek" w Rybniku to potrzebna miastu inwestycja?




Oddanych głosów: 599