Tie-break w meczu TS Volley Rybnik - Kęczanin Kęty

2020-02-02, Autor:

13. kolejka II ligi okazała się pechowa dla siatkarzy TS Volley Rybnik, którzy przegrali przed własną publicznością z sąsiadem w tabeli, Kęczaninem Kęty 2:3.

Mecz z Kęczaninem rybniczanie rozpoczęli od mocnego uderzenia, wygrywając 25:18. Kolejne dwa sety padły jednak łupem przyjezdnych, którzy zwyciężali kolejno do 21 i 23.

Siatkarze z Rybnika przebudzili się w czwartym secie. W nim pokonali rywali 25:17.

W tie-breaku więcej zimnej krwi zachowali goście. TS Volley przegrał 7:15 i cały mecz 2:3.

Po tym spotkaniu rybniczanie tracą do Kęczanina już 7 punktów. W tabeli II ligi TS Volley nadal jest czwarty. Liderem pozostał TKS Tychy.

W następnej kolejce rybniccy siatkarze zmierzą się na wyjeździe z TKS-em Tychy (15 lutego).