Młodzi tenisiści z Klubu Sportowego Rybnickie Towarzystwo Tenisowe ponownie dali o sobie znać na arenie międzynarodowej. Tym razem wyróżnili się Julian Gawlik i Sebastian Onderka, którzy podczas turnieju w czeskiej Vřesinie zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej.
Julian Gawlik z przytupem wchodzi w dorosły tenis. Po ćwierćfinale singla dwa tygodnie temu na dobrze obsadzonym turnieju w czeskim Havířově tym razem błysnął w rozgrywkach deblowych podczas turnieju we Vřesinie pod Ostrawą. W parze z klubowym kolegą Sebastianem Onderką zajął trzecie miejsce awansując do półfinału, po drodze eliminując m.in. parę rozstawioną z numerem 2.
Półfinał był twardą bitwą, gdzie większość gemów kończyła się tzw. „złotą piłką”. Tę wojnę nerwów lepiej znieśli przeciwnicy, którzy później wygrali cały turniej.
Tagi: tenis Rybnik, tenis ziemny Rybnik, Rybnickie Towarzystwo Tenisowe, Julian Gawlik, Sebastian Onderka
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Biznes ROW Rybnik: inauguracja spotkań rybnickich przedsiębiorców z klubem
5063Jeździectwo: Marta Piszczek powołana do kadry narodowej na 2025 rok
3601Terminy sparingów rybnickich żużlowców
3183ROW 1964 Rybnik: dwa udane sparingi z III-ligowcami
3122Na Złotym Groniu poznaliśmy mistrzów Rybnika w narciarstwie i snowboardzie
2972Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zagrali w Spodek Super Cup
+42 / -5Biznes ROW Rybnik: inauguracja spotkań rybnickich przedsiębiorców z klubem
+59 / -24Rybnicki sukces na gali „Złote Klingi”
+33 / -0Szermierka: dwa medale RMKS-u Rybnik w mistrzostwach Polski juniorów
+18 / -0Terminy sparingów rybnickich żużlowców
+19 / -2Biznes ROW Rybnik: inauguracja spotkań rybnickich przedsiębiorców z klubem
4Szermierka: 29. miejsce Alicji Klasik w Doha
1Szermierka: dwa medale RMKS-u Rybnik w mistrzostwach Polski juniorów
1Szermierka: wygrał konkurs, jest rozczarowanie. Trener Artur Fajkis poza kadrą
0Wysoka porażka MKKS-u w Tarnowskich Górach
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert