zamknij

Wiadomości

Świerklańska zalana. Autobusy nie podjadą pod dwa przystanki

2020-10-14, Autor: bf

Fragment ulicy Świerklańskiej (pomiędzy dwoma rondami) został zalany. Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku informuje o problemach z kursami linii 30 na tej drodze.

Reklama

Wraz z większym deszczem powraca stały temat utrudnień na ul. Świerklańskiej. Droga została tam zalana. Utrudnienia pojawiły się już wczoraj.

Niestety, z problemem musi się też zmierzyć ZTZ w Rybniku. Dzisiaj informuje, że na kursach linii 30 nie będą obsługiwane przystanki: Rybnik Meksyk Tkoczów i Rybnik Meksyk Budowlanka.

Oceń publikację: + 1 + 24 - 1 - 15

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (11):
  • ~Maksymilian Popeć 2020-10-14 08:43:12

    Generalnie ten wyremontowana za grube pieniądze odcinek drogi jest jednym wielkim bublem.

    87 5
  • ~rzyt 2020-10-14 09:24:08

    Czy problem dotyczył tylko ZTZ i autobusów?

    35 5
  • ~jestemzerybnika 2020-10-14 10:12:39

    @rzyt: Także samolotów z lokalnego lotniska, pociągów pobliskiej stacji metra i dzielnicowego dworca kolejowego, nawet zamknięto wypożyczalnię hulajnóg

    48 11
  • ~Morin 2020-10-14 10:15:15

    Może niech ZTZ pomyśli nad wprowadzeniem elektrycznych amfibii

    26 5
  • ~MTWWD 2020-10-14 10:42:10

    Co na to molestowony?

    15 13
  • ~orient 2020-10-14 10:49:11

    Takie wgłębienia do których spływa woda zawdzięczamy górnictwu. Wyobraźcie sobie, że gdyby powstała nowa kopalnia takie zagłębienia na Mikołowskiej i informacje medialne, że do Kamienia trzeba jechać objazdem przez Żory lub przez Knurów.

    33 52
  • ~Pawel Krys 2020-10-14 10:59:29

    W dolinie zbiera się woda , tak było od zawsze

    60 1
  • ~Dador 2020-10-14 12:40:55

    Szkody Panie, szkody. Świerklańska i tak jest w dobrym stanie w porównaniu do Zwycięstwa. Tam już rok po oddaniu do użytku droga wyglądała, jakby wcale nie była w remoncie. Uskoki podłużne, poprzeczne, jak kto woli.

    30 4
  • ~absurdalny 2020-10-14 14:25:17

    Ten problem istnieje praktycznie przy każdej ulewie. Mniemam że po tym artykule UM się zawstydzi i załatwi naprawę tego nowo wyremontowanego bubla.

    24 0
  • ~Paraponzipoppo 2020-10-15 06:14:45

    Uważajcie w tamtym miejscu na policję która wali mandaty w imię naszego bezpieczeństwa :)

    5 0
  • ~rzyt 2020-10-15 09:03:31

    @jestemzrybnika, akurat jechałem rowerem czyli najbardziej preferowanym środkiem lokomocji w mieście.

    2 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:





Oddanych głosów: 1407