zamknij

Ekologia

Starostwo wyda album krajobrazów z lotu ptaka

2013-03-05, Autor: dk
Starostwo Powiatowe w Rybniku przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach przygotowuje album fotografii przyrody i związanej z nią infrastruktury w powiecie rybnickim.

Publikacja będzie prezentowała fotografie powiatu rybnickiego z lotu ptaka. Na zdjęciach będzie można zobaczyć przede wszystkim krajobrazy. – Póki co nie znamy żadnych szczegółów, gdyż dopiero rozpoczynamy realizację tego projektu – mówi Dorota Gomola z referatu ochrony środowiska, pomysłodawczyni stworzenia albumu.

Wydanie albumu jest planowane we wrześniu tego roku. Publikacja w głównej mierze trafi do bibliotek i placówek oświatowych w powiecie rybnickim. Będzie też służyła jako nagroda w konkursach organizowanych przez starostwo.

 

Projekt jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Rybniku oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (6):
 • ~ 2013-03-07 10:54:35

  czy ten widoczek to nie jest przypadkiem staw w kamieniu który ma byc zasypany pod drogę przez las , na 99% tak mi sie wydaje

  0 0
 • ~ 2013-03-07 23:57:07

  Wygląda to tak że książka wydana za kasę podatnika będzie stała na półkach szacownych instytucji lub będzie nagrodą lub prezentem.A nie lepiej wydać ją w większym nakładzie za znośną cenę by mogła trafić w ręce Rybniczan?

  0 0
 • ~Gilia 2013-03-08 16:14:49

  Znam to miejsce :) często korzystam ze ścieżek rowerowych i naprawdę żal mi że powstaje plan drogi niszczący tyle zieleni. Jesteśmy czołowym miastem w jego zasmrodzeniu, teraz chcemy niszczyć go dalej. To beznadziejne....

  0 0
 • ~templariusz 2013-03-09 18:36:48

  Starostwo to niech lepiej wyda album jak to jest że starosta tak długo jest już starostą tak długo :)

  0 0
 • ~monikakuznik 2013-03-10 09:25:51

  Pomysł pod wieloma względami trafiony. Tylko dlaczego album ma być dostępny tylko w bibliotekach? Przydałoby się go wprowadzić do sprzedaży w księgarniach. Bardzo duże grono turystów czy też osób szukających podarków dla osób mieszkających za granicą, pyta o coś takiego, a oferta nie jest porażająca. Jeżeli już robić sobie trud i koszty to najlepiej wydać coś porządnego w kilku językach i wprowadzić do sprzedaży. Akcja opisana powyżej nie ma większego sensu...

  0 0
 • ~icebio 2013-03-10 12:20:01

  Ten widoczek to staw w lesie na Piaskach, który położony jest przy ścieżce rowerowej prowadzącej do Przegędzy, która jest przedłużeniem ulicy Stawowej.

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

"Piątka dla zwierząt" - popierasz ten projekt ustawy?
Oddanych głosów: 1423