Tomek Nowaczyk & Jakub Poczęty-Błażewicz zaprezentują się rybnickiej publiczności w Kulturalnym Clubie.
Wydarzenie zostanie zorganizowane w KC w czwartek 7 grudnia o godzinie 19:00. Bilety kosztują 20 zł.
Wystąpią:
Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).
Opinie o Tomku:
– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Nie widziałem lepszego komika!” - Stevie Wonder.
Jakub Poczęty-Błażewicz
Jeden z "największych" komików na Polskiej scenie (głównie ciałem). Fizyczną niedoskonałość traktuje jako broń, która dostała mu się od samego Kriszny. Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.
Tagi: Kulturalny Club, Kulturalny Club Rybnik, stand-up w Rybniku, Tomek Nowaczyk, Jakub Poczęty-Błażewicz
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
„Kawa z mlekiem”, czyli rybnicki zespół z „Problemami natury wewnętrznej”
2990DKF Ekran Rybnik: repertuar na luty 2025
2549Wystawa fotografii M6 Annual edycja 2025: „Oczywiste Odjemne”
2402Chór Autograph laureatem drugiego miejsca w Tychach
2199Kolejne Targi Edukacji w rybnickiej filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach już niebawem
2083Ranking Perspektyw: na listach znalazło się 8 szkół z Rybnika. Zobaczcie, jakie miejsca zajęły
+40 / -10Nowy żłobek w Czerwionce-Leszczynach przyjmie 75 dzieci. Rusza rekrutacja
+8 / -0Chór Autograph laureatem drugiego miejsca w Tychach
+8 / -1Wystawa fotografii M6 Annual edycja 2025: „Oczywiste Odjemne”
+7 / -0Młodzi artyści w akcji. Za nami regionalny konkurs plastyczny ZSU "Świat Zwiadowców" (zdjęcia)
+6 / -0Młodzi artyści w akcji. Za nami regionalny konkurs plastyczny ZSU "Świat Zwiadowców" (zdjęcia)
0Kolejne Targi Edukacji w rybnickiej filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach już niebawem
0DKF Ekran Rybnik: repertuar na luty 2025
0Chór Autograph laureatem drugiego miejsca w Tychach
0Wystawa fotografii M6 Annual edycja 2025: „Oczywiste Odjemne”
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert