Skutery: w Rybniku powstał nowy team

2017-06-07, Autor:

4JetTeam to amatorska drużyna sportowa założona przez rybniczanina, Sławomira Kolendę.

Skład drużyny, oprócz założyciela, tworzą jego syn Patryk Kolenda, Marcin WęgrzykFilip Brzostek.

W pierwszych zawodach w tym roku, które odbyły się 6 maja w Tęgoborzu nad jeziorem Rożnowskim, Marcin Węgrzyk zajął pierwsze miejsce . W drugiej imprezie – Pucharze Heron Live Hotel w w dniu 3 czerwca, Patryk Kolenda zdobył puchar w kategorii „Najmłodszy zawodnik”.

Natomiast 4 czerwca, podczas 7. Festiwalu Odry w Oławie, Patryk Kolenda zajął pierwsze miejsce, a Sławomir Kolenda drugie w wyścigu na 1/4 mili.

Kolejne zawody z udziałem teamu z Rybnika odbędą się 25 czerwca nad zalewem w Narożnikach.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 9