zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Siódmy Vinyl Swap: „Przyjeżdżają do nas najlepsi sprzedawcy winyli”

Organizatorzy Vinyl Swap zapraszają na wymianę, kupno, sprzedaż płyt winylowych, cd, kaset magnetofonowych, książek muzycznych, nut, drobnego sprzętu muzycznego itp.

Reklama

W niedzielę 12 kwietnia o godz. 12:00 odbędzie się siódmy Vinyl Swap. Giełda już na dobre zakorzeniła się w Rybniku, w gościnnych progach Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Szafranka 7).

 

Co oferują organizatorzy wydarzenia? Bezpłatny stolik/miejsce w bibliotece. Sprzęt: gramofon, wzmacniacz, na którym będzie można dokonać odsłuchu. To zapewnia salon hi-fi Uniwex oraz Audiolove z Rybnika. Zawsze jest też oferta sprzętu vintage.

Swoją obecność na imprezie zapowiedziało sporo osób zakręconych na punkcie muzyki, m.in. Piotr Bukartyk (bębniarz The Blues Experience), Adam Drewniok (basista Carrantuohill - kupi wszystko, co związane z The Beatlesesami), Stanisław Salwa (kolejny fan Wielkiej Czwórki) i Robert Pior (organizuje m.in. Boguszowickie Dni Młodych, fan alternatywy).

– Przyjeżdżają do nas najlepsi sprzedawcy winyli z południa Polski. Od początku jest z nami Mariusz Klepacki, który prowadzi Komis Płytowy w Katowicach, są goście z Sosnowca, Krakowa, Wrocławia. Fajnie będzie, jeśli i Wy się pojawicie – zachęcają organizatorzy wydarzenia, które odbywa się w ramach cyklu #nonstopmusic.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~ 2015-04-08 09:29:43

  szacun dla zbieraczy, ale to już robi się nudne - czy portal ma jakiś stały patronat nad imprezą i nic innego w tym terminie się nie dzieje?

  0 6
 • ~Sinner 2015-04-09 20:00:19

  Tomasarte, milcz durniu.

  2 0
 • ~adik1975 2015-04-11 17:19:04

  To chyba dobrze, że imprezę, która ściąga do Rybnika mieszkańców całego Śląska, ale też ludzi z Małopolski, z Czech zapowiada się. A portal internetowy jest na tyle chłonny, że pomieści i zamieszcza wiele treści, zapowiedzi, informacji itp. Jako jeden z organizatorów tego wydarzenia wiem, że o to trzeba dbać, bo bez tego impreza umrze. Jednak jeśli kogoś jedna zapowiedź w miesiącu i fotorelacja po wydarzeniu nudzi, to niech po prostu nie czyta... Pozdrawiam, Adrian Karpeta

  1 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.