Siódmy remis piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik. Tym razem w Elblągu

2018-10-20, Autor:

W 15. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 0:0.

W tym sezonie rybniccy piłkarze są mistrzami remisów. Żadna inna drużyna nie ma ich na koncie aż siedem.

Właśnie siódmy remis w piętnastym meczu II ligi ROW przywiózł dziś z Elbląga, gdzie podzielił się punktami z miejscową Olimpią.

Rybniczanie mają na swoim koncie 16 punktów i plasują się na 14. miejscu w tabeli.

Następny mecz piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozegrają przed własną publicznością. W sobotę 27 października o godzinie 15:00 ich rywalem na stadionie przy ul. Gliwickiej będzie Rozwój Katowice.