Siatkówka, I Liga Śląska Kobiet: Jedynka Rybnik zatrzymana przez lidera

2021-11-07, Autor:

W 6. kolejce I Ligi Śląskiej Kobiet siatkarki UKS-u Jedynka Rybnik przegrały z liderem, MKS-em COPCO Imielin.

Bardzo dobra seria trzech meczów bez porażki w wykonaniu rybnickich siatkarek została przerwana przez MKS COPCO Imielin. Lider I Ligi Śląskiej Kobiet przyjechał do Niedobczyc po swoje i zgarnął 3 punkty, wygrywając w setach do 22, 19 i ponownie 22.

Po tej porażce UKS Jedynka zajmuje piąte miejsce w tabeli.

W następnej kolejce rybniczanki zmierzą się na wyjeździe z UKS-em Krzanowice.

I Liga Śląska Kobiet – 6. kolejka: JKS SMS Jastrzębie - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne, AZS Częstochowa - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (23:25, 25:18, 22:25, 17:25) UKS Jedynka Rybnik - MKS COPCO Imielin 0:3 (22:25, 19:25, 22:25) MUKS Michałkowice - GS UKS Krzanowice, VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 24:26, 17:25) MKS Dwójka Zawiercie - KPKS Halemba 3:1 (25:19, 20:25, 25:15, 25:20)