zamknij

Wiadomości

Są jeszcze wolne miejsca w rybnickich przedszkolach

2014-05-09, Autor: dk
Po zakończeniu naboru do rybnickich przedszkoli okazało się, że w placówkach są jeszcze wolne miejsca. Wczoraj rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca.

Reklama

W witrynie naborowej można sprawdzić, w których przedszkolach są jeszcze wolne miejsca. Zapisy są prowadzone na takich samych zasadach, jak rekrutacja właściwa. Poza tym w dodatkowym naborze mogą wziąć udział wyłącznie kandydaci, którzy nie zostali wcześniej przyjęci.

Rekrutacja uzupełniająca rozpocznie się 8 maja i będzie trwać do 16 maja, do godziny 15:00. Około 26 maja zostaną opublikowane listy przyjętych przedszkolaków. Od tego dnia do 2 czerwca raodzice będą mieć czas, by potwierdzić w przedszkolach, że dziecko będzie uczęszczać do danej placówki.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~fandango1972 2014-05-11 14:03:50

    Jak dalej zarobki w regionie będą takie jakie są i nie będzie dużych inwestycji, to za chwilę coraz więcej miejsc w przedszkolach będzie.

    0 0
  • ~Arteks 2014-05-11 15:33:24

    @fandango1972 - w tym roku już kilka razy widziałem jak DB Schenker czy Cargo szuka pracowników na ogólnopolskich portalach podając miejsce pracy: Rybnik. To samo dotyczy Kolei Śląskich które szukają maszynistów zamieszkujących okolice Rybnika czy Katowic... Niektórzy mogą stąd wyjechać bo nie mają odpowiednich kwalifikacji ale musisz też wziąść pod uwagę że niektóre osoby mogą tu przyjechać za pracą bo są rejony Polski gdzie nie ma żadnej pracy, a nie tylko tak jak u nas że nie ma jej w określonych dziedzinach.

    0 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:

Oddanych głosów: 2109