W piątek 16 marca o godz. 17:00 w siedzibie klubu Rymer Rybnik (Niedobczyce, ul. Górnośląska 46) odbędzie się spotkanie na temat planowanej publikacji.
Fani Rymera będą mieli okazję poznać autora książki, Henryka Rojka. – Zachęcamy wszystkich kibiców do przyniesienia materiałów o Rymerze ze swoich prywatnych zbiorów, takich jak zdjęcia, wycinki prasowe, artykuły, książki, notatki czy odznaki, które będą cennym uzupełnieniem „Monografii Rymera”. Oczywiście wszystkie materiały zostaną zwrócone po wykonaniu bezpiecznych kopii – usłyszeliśmy w klubie.
Jednocześnie przypominamy o trwającej zbiórce na wydruk książki: https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,100-lat-rymera-zbieraja-pieniadze-na-monografie,wia5-3270-36203-2.html
Tagi: Rymer Rybnik, Rymer Niedobczyce, Rymer monografia, Rymer Rybnik monografia, Henryk Rojek, Rymer 100 lat, Mirosław Górka
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Wyjątkowy rok dla rybnickiej szermierki
+42 / -0Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zagrali w Spodek Super Cup
+41 / -5FC Rybnik mistrzem Polski w futsalu U13
+28 / -0Granty dla klubów sportowych – przyznane. Sprawdzamy kto i ile dostał
+41 / -14Alicja Klasik nominowana w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca 2024 roku
+21 / -2Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert