zamknij

Wiadomości

Rybnik: policjanci szczepią się przeciw koronawirusowi. Komendant już po pierwszej dawce

2021-03-30, Autor: bf

Funkcjonariusze z tzw. pierwszej linii, z komórek patrolowo-interwencyjnych, ruchu drogowego, prewencji, a także pionu kryminalnego, dołączyli do grona zaszczepionych przedstawicieli służb mundurowych, przyjmując szczepionki na koronawirusa. Pierwszą dawkę szczepionki przyjął również szef rybnickiej policji insp. Rafał Głuch.

Reklama

W piątek ruszyły szczepienia dla rybnickich policjantów, którzy stawili się w wyznaczonym punkcie szczepień w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Dzisiaj pierwszą dawkę szczepionki przyjął również szef rybnickiej policji - insp. Rafał Głuch.

- Wśród zaszczepionych znaleźli się policjanci drogówki, a także funkcjonariusze z komórek realizujących zadania patrolowo-interwencyjne na terenie naszego miasta. Nie zabrakło również wśród nich policjantów z pionu kryminalnego. To stróże prawa, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców – wymienia asp. Bogusława Kobeszko, rzecznik rybnickiej policji.

Oceń publikację: + 1 + 11 - 1 - 11

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (6):
 • ~Aleksander83 2021-03-30 11:09:29

  Nie no jak sam komendant się zaszczepił to teraz ja już tez muszę ;)

  11 6
 • ~Pawel Krys 2021-03-30 11:44:00

  Idiotyzm! Nie może jakiś mobilny punkt szczepień na miejscu ich zaszczepić, a nie gonić każdego do Bielska

  18 4
 • ~Franek7 2021-03-30 13:21:31

  Ze statystyk wynika, że 1/4 cukrzyków zakażenie Covidem kończy zgonem. Jeszcze gorzej statystyka ma się w stosunku do chorych na nowotwory. Nie wiem kto ustalał taką kolejność szczepień ale tylko w państwach policyjnych szczepi się najpierw prokuratorów i policjantów ( przeważnie młodych i zdrowych chłopów) zamiast ludzi realnie wysoko zagrożonych zakażeniem i zgonem. Chory kraj.

  A tak z innej beczki bo nie byłbym sobą:

  Dyrektor Lasów Państwowych Andrzej Konieczny kupił dom od Lasów Państwowych — czyli właściwie sam od siebie. Za 110-metrowy dom wart niemal 190 tys. zł zapłacił tylko 9,4 tys. zł, po czym przepisał nieruchomość na syna.

  Wystarczy być szwagrem ministra z PiS i świat staje się piękny...

  19 10
 • ~Franek7 2021-03-30 13:24:29

  Chciałbym jeszcze zapytać czy w związku z zaszczepieniem policjantów przestaną oni ukrywać się jak bandyci za maskami i kominami tak że widać im tylko oczy? Ja rozumiem, że się wstydzą swoich zachowań bo ja tez bym się wstydził bicia ludzi na polityczne zlecenie ale chyba już czas ich odmaskować...

  15 18
 • ~trywialny 2021-03-30 18:08:49

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

  1 1
 • ~rybnikus 2021-03-30 19:10:44

  ~Franek7 czyli jad z PO, podaj gówniarzu wiarygodne źródło tych statystyk z cukrzykami.
  Andrzej Konieczny dodam, że Andrzej Konieczny nie jest właścicielem lasów państwowych co wskazuje nawet nazwa. Podziwiam jak bardzo wam mózgi wyprali w antypolskich mediach.

  5 5

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy pojemniki na używaną odzież są potrzebne?
Oddanych głosów: 145