Ich poprowadzeniem zajmą się m.in. Renata Mauer-Różańska, Paweł Nastula, Leszek Blanik oraz wielu innych olimpijczyków, mistrzów świata i krajowych medalistów, wybranych w ramach ogłoszonego w sierpniu br. konkursu. Do końca marca 2014 roku z programu skorzysta ponad 1000 gimnazjalistów na terenie całej Polski.
- Zdecydowaliśmy się zaprosić do naszego programu najlepszych sportowców, bo wiemy, że ludzie z tak wielkimi sukcesami najlepiej zainspirują innych do pracy nad sobą. Potwierdziły to też nasze badania. Wiemy, że młodzież szuka autorytetów, a mistrzowie sportowi bez wątpienia są wiarygodni, są dla niej wzorem i źródłem inspiracji – komentuje Bartosz Mielecki, prezes Fundacji LOTTO Milion Marzeń.
W Rybniku zajęcia pt. „Wiatr i woda – twoja windsurfingowa przygoda” poprowadzi olimpijczyk z Atlanty, medalista mistrzostw Europy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski – Mirosław Małek. Rekrutacja na zajęcia odbywać się będzie 30 września (poniedziałek), w Gimnazjum nr 4 w Rybniku przy ul. Rybackiej 55, w godzinach od 10.40 do 12.15.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
„Nie było gwałtu, nikt jej nie zrzucił”. Koleżanki Marceliny opowiadają o wypadku na wakacjach w Turcji
188366On mordował, ona się przyglądała. Tak doszło do tragedii za kąpieliskiem Ruda
44727Bonjour Rybnik! W nocy na rondzie stanęła wieża Eiffla (zdjęcia)
39670Samochód roztrzaskał się na drzewie. Podróżowali nim dziadkowie z wnuczkami [AKTUALIZACJA]
38221Śmigłowiec LPR lądował na obwiedni południowej. Co tam się stało? (foto, wideo)
35108On mordował, ona się przyglądała. Tak doszło do tragedii za kąpieliskiem Ruda
+160 / -14Chabrowa: pijany mężczyzna katował kota. Agresora obezwładnili policjanci
+97 / -5Ktoś porzucił szczeniaki w Niedobczycach. Przygarnął je strażnik miejski
+71 / -3„Nie było gwałtu, nikt jej nie zrzucił”. Koleżanki Marceliny opowiadają o wypadku na wakacjach w Turcji
+137 / -70Żegnamy Teklę Juniewicz. Zmarła najstarsza Polka i druga najstarsza osoba na świecie
+62 / -3Trudniej będzie odzyskać prawo jazdy, łatwiej będzie je stracić. Wchodzą w życie ważne zmiany
35Kto zatruł Odrę? Premier: milion złotych za wskazanie sprawcy
23Bonjour Rybnik! W nocy na rondzie stanęła wieża Eiffla (zdjęcia)
22Człowiek PiS szefem rady społecznej WSS nr 3. „Doszukiwanie się politycznego kontekstu jest nieuczciwe”
19Kierowca autobusu przewoził dziecko w swojej kabinie. „Nie miał z kim zostawić syna”
19Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~ 2013-09-25
19:51:33
Prawdopodobnie chodzi o Gimnazjum nr 4 przy ul. Rybackiej 55 w Rybniku:)
~ 2013-09-25
20:49:01
Jest ciacho będzie woda i wiatr.
~ 2013-09-25
23:25:28
Na tym zdjęciu jest chłop czy baba ? bo wygląda jak młodsza siostra anny grodzkiej
~frbro 2013-09-26
07:58:37
Przepiękna inicjatywa!
~ 2013-09-26
08:37:41
Fajny friz ala'lata 70' :)
~Szalony Wariat 2013-10-15
11:00:25
super inicjatywa, aż by się chciało do gimnazjum iść ;] Naprawdę polecam, wszystko co na wodzie u nas jest świetne więc i deseczka i łódeczka byleby z żaglem i nic tylko się cieszyć jak głupi do sera =) ...a Pan Mirek jest naprawdę bardzo fajny - nauka miła i bez problemów więc powodzenia młodzieży życzę, a resztę od przyszłego sezonu na wodę zapraszam :)